top of page

Альтернативний арт-путівник по Херсону

 
Презентація відбулася напередодні Дня міста – 13 вересня 2011 року на даху Херсонської міської ради.
 

В 2011 році Європейський Культурний фонд, Українська Мережа Культури, ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів) запропонували Україні ідею створення мистецьких путівників в 7 містах. За право участі в цій програмі боролося багато міст, але в число міст-переможців увійшли Київ, Донецьк, Львів, Харків, Одеса, Івано-Франківськ і Херсон.

 

В Херсоні створенням мистецького путівника зайнявся Центр молодіжних ініціатив «Тотем». До його створення долучилося понад 50 авторів, які надали свої тексти, фотографії та ілюстрації.

Це не звичайний путівник. Це – абетка для тих, хто хоче зрозуміти, у чому ж секрет особливого шарму Херсону. Путівник побудований по принципу абетки понять та явищ, до яких самі херсонці іноді вже настільки звикли, що навіть не помічають, а для іноземного гостя Херсон – це дуже колоритне місто. Тому путівник перекладено на англійську мову.

 

Херсон став першим містом, яке підготовило свій мистецький путівник. Презентація була такою ж незвичайною, як і саме видання. Вона відбулася напередодні Дня міста – 13 вересня 2011 року на даху Херсонської міської ради. В презентації взяли участь автори путівника, журналісти і міський голова. Це була перша (а можливо, і остання) публічна подія на даху, який в цей день спеціально було відкрито для відвідування. Вид з даху на місто відкрився просто незабутній! І так само незабутніми є враження від Херсону, якщо досліджувати його за допомогою нашого арт-путівника, який можна придбати в офісі організації.

bottom of page